MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK

Biblioteki Publiczne Gminy Radomyśl nad Sanem biorą udział w kolejnej edycji projektu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka-wielki człowiek”. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 3 – 6 lat. Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą. W wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki, a także Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotekach, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.