AKTUALNOŚCI,  KONKURSY

“Laurka na Dzień Kobiet”- wyniki

Na gminny konkurs plastyczny ” Laurka na Dzień Kobiet” organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Woli Rzeczyckiej wpłynęły 43 prace. Wszystkie piękne, kolorowe i zawierające życzenia prosto z dziecięcego serduszka.
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu. Każdy z Was wykazał się pomysłem, niezwykłym dbaniem o szczegóły a przede wszystkim chęcią wzięcia udziału w konkursie. Wszyscy otrzymają dyplomy, a osoby z listy: dyplomy i nagrody książkowe.
Po odbiór proszę zgłosić się do bibliotek. Dzieci ze szkoły w Chwałowicach do BP w Chwałowicach, uczniów PSP w Woli Rzeczyckiej do BP w Woli Rzeczyckiej itd. Proszę o wcześniejsze umówienie się z bibliotekarzem, kiedy można odebrać nagrodę (telefonicznie bądź FB).
Nagrody dla prac grupowych dostarczę do szkoły osobiście, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z wychowawcami.