AKTUALNOŚCI Dotacja na wóz strażacki 28 lipca 2020 W piątkowe południe, wójt gminy Radomyśl nad Sanem Jan Pyrkosz wraz z wiceministrem Marcinem Warchołem, podpisali umowę dotacji na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Antoniowie. Fot. M.L. Nowsze I POWSTAŃCZY RAJD ROWEROWY Zobacz również UROCZYSTOŚĆ WMUROWANIA KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ ŻŁOBKO – PRZEDSZKOLA W CHWAŁOWICACH 5 czerwca 2024 QUIZ na Dzień Flagi 20 kwietnia 2021 Uwaga, konkurs! 4 maja 2022