Bal Seniora 2023

Bal Seniora to szczególne święto. To święto, którym chcemy podziękować seniorom, pamiętając o ich długoletniej pracy. Bal to też okazja do spotkania się po latach i wymiany wspomnień. Takimi słowami tegoroczne wydarzenie otworzyła dyrektor GCK Teresa Lachowska.

Spotkanie na stałe wpisało się w kalendarz imprez w naszej gminie a organizatorami balu rokrocznie są: wójt gminy Jan Pyrkosz i Gminne Centrum Kultury.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

– Rafał Weber- minister infrastruktury

– Jan Pyrkosz – wójt Gminy wraz z osobą towarzyszącą

– Izabela Szałaj – wice wójt Gminy z małżonkiem

– Anna Olech – skarbnik Gminy

– Leokadia Gugała – radna Powiatu

– Józef Hajdo- kierownik posterunku policji w Radomyślu nad Sanem wraz z małżonką

– Dominika Czerepak Drzymała kierownik ŚDS z mężem

– Edyta i Krzysztof Sioda

– Marzena i Adam Rybakowie

– Helena i Roman Mazurek

Oprawę muzyczną zapewnił zespół Blue Dance, natomiast program artystyczny przedstawili:

– Zgrana Paka

– Szymon Jaworski i Dorota Tutak

– zespół „Sanowiślaczki”

– grupa akrobatyczna Artes wraz z instruktorką Darią Just

Ogromne podziękowania składamy osobom wspierającym uroczystość: Cecylii i Zenonowi Sajdom, Krystynie i Ryszardowi Zbydniowskim, Lucynie Jurkiewicz, Annie Grąbie, Marii i Adamowi Majewskim, Elżbiecie Madej, Marii Oszust, Lucynie Nowak, Zofii Dul ,Zofii Zielińskiej, Halinie Chmurze, Izabeli Krajanowskiej, Marii Hołody, Janinie Bzdal, Teresie Pasztaleniec, Marzenie Rybak, Barbarze Maj, Janinie Sarwie, Alicji Rybak, Marcie Borys, Krzysztofowi Sioda, Elżbiecie Jarosz, Leokadii Gugale, Joannie Lemiech, Darii Just a także pracownikom GCK : Marlenie Lachowskiej, Paulinie Maciurzyńskiej, Agnieszce Świątek, Małgorzacie Wojewoda, Stanisławowi Bęc.

Szanownym Seniorom życzymy raz jeszcze długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, pogody ducha oraz by każdy dzień dostarczał wiele radości i uśmiechu na twarzy. Znany amerykański polityk Benjamin Franklin powiedział że:

„Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”

Wszystkim zatem życzymy braku czasu… 🙂

Jeden komentarz

• Hirek Korczyński

w latach powojennych rzeczka Strachocka płynęła czystym , piaskowym korytem . Były dwa jeziora. Teraz to tylko bagno, komary i nieprzyjemny zapach.A my ,rocznik 1940 i młodsi uczyliśmy się tam pływać, łowiliśmy ryby…Kolonie ze Śląska przyjemnie spędzały czas nad wodą. Czasu się nie cofnie ,ale czy nie można oczyści koryta rzeki i tafli jezior? Panie Sołtysie, Panie Wójcie, była by to wisienka przy nowym domu kultury przy szkole i rekreacyjnej górce.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia